Top 5- Inspiracje jak oświetlić ogród jesienią

Jesień dla większości z nas jest najsmutniejszą porą roku, dziś udowodnię wam, że jesień może być najpiękniejszą z pór roku. Zobaczcie: Top 5- Inspiracje jak oświetlić ogród jesienią.

 Strasznie oświetlone Halloween

oświetlenie ogrodu

źródło: w-dog.net

Jesień przede wszystkim kojarzy się z Halloween, dlatego też nie może zabraknąć inspiracji jak oświetlić ogród z okazji tego święta. Jeżeli nawet nie obchodzicie tego święta, oświetlenie ogrodu dyniami może, wydać się bardzo fajnym pomysłem.

Jesień świeci liśćmi

oświetlenie ogrodu jesień

źródło: pinterest.com

Jesienią otaczają nas najpiękniejsze kolory, warto się nimi zainspirować, a nawet warto skorzystać ze spadających liści! Nie zawsze chcemy zmieniać oświetlenie ogrodu na tylko jedną porę roku, dlatego też warto swoje oświetlenie ozdobić liśćmi, czy innymi dekoracjami jakie kojarzą nam się z jesienią.

Jesteśmy także na facebook’u ! Polub nas i bądź z nami na bieżąco! 😉

Lampki choinkowe, nie tylko od święta

oświetlenie ogrodu jesień

żródło: housetohome.co.uk

Jak wiecie lampki choinkowe mają szerokie zastosowanie. Można nimi oświetlić nie tylko choinkę, czy jakąś część domu ale też ogród. Jeżeli chcecie zmienić oświetlenie swojego ogrodu, jednak nie chcecie wydawać zawrotnej sumy pieniędzy to możecie skorzystać z tego co macie.

Ciepły zakątek

lampion oświetlenie ogrodu

źródło: telegraph.co.uk

Następna inspiracja to lampki choinkowe w połączeniu z lampionami. Zdecydowanie lampiony i dynie są znakiem rozpoznawczy Halloween, jeżeli chcecie nawiązać właśnie do tego święta w mniej oczywisty sposób to własnie ta inspiracja jest dla was.

Inspiracja wprost od producenta

oświetlenie ogrodu

źródło: klusdesign.pl

Oświetlając ogród jesienią przede wszystkim musimy pamiętać o tym, aby oświetlenie było praktyczne. Dni stają się coraz krótsze, a prace w ogrodzie nadal powinny być wykonywane. Przyda się więc światło, które zarazem jest dekoracją ale także jest praktyczne. Propozycja Klusdesign.pl sprawdzi się w każdą porę roku, profile LED od tego producenta znajdą zastosowanie nawet w ogrodzie. Jeżeli jednak będziecie chcieli trochę ożywić to oświetlenie skorzystajcie z naszej porady o liściach.

Pamiętajcie oświetlenie ogrodu jesienią nie tylko przydaje się do prac w ogrodzie ale także do bezpiecznego przejścia do domu. Dlatego przed kupnem jakiego oświetlenia zastanówcie się, gdzie najlepiej je rozmieścić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *