Oświetlenie podjazdu – zainspiruj się z nami

Oświetlenie wokół domu jest bardzo ważne, szczególnie gdy mieszkamy przy bocznych drogach lub po za miastem, gdzie nie ma publicznego oświetlenia. Poza tym oświetlenie podjazdu podkreśla ogólne eleganckie i luksusowe wykończenie domu. Sprawdź z nami inspiracje od Klusdesign.

Oświetlenie podjazdu powinno być zamontowane w przemyślany sposób, aby dobrze oświetlało nie tylko podjazd, ale również chodnik. Najlepiej wybrać rozwiązanie, które będzie energooszczędne. Takie możliwości daje oświetlenie LED. Dzięki temu oświetleniu nawet po zmroku będziemy się czuć bezpiecznie.

Producent oświetlenia LED Klusdesign.pl oferuje w swoim asortymencie oprawy i profile LED, które możemy montować w podjeździe. Są energooszczędne, hermetyczne i wytrzymałe. Najlepiej pomyśleć o nich już na etapie projektowania podjazdu.

Jeżeli chodzi o samą budowę elementów niezbędnych do zainstalowania tego typu oświetlenia, to wspomnę, że oprawy i profile LED muszą być wykonane z wysokiej jakości stali. Ich konstrukcja musi wykazywać odporność na duży nacisk, czy uderzenia, a także nie może przepuszczać wody, czy piasku. Całość musi być hermetyczna.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wykorzystania podłużnych profili LED, które można zamontować w podjeździe:

Źródło: www.klusdesign.pl

Źródło: www.klusdesign.pl

Źródło: www.klusdesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *