Hydrobox – czyli skuteczne podlewanie

hydrobox

Hydrobox to innowacja w podlewaniu roślin. Dzięki niej twoje rośliny zawsze będą miały odpowiednią ilość wody. Sprawdź czym jest hydrobox.

Czym jest hydrobox?

Hyrobox to powiedzmy urządzenie, które zadba o prawidłowe nawodnienie roślin. Dzięki niemu rośliny w donicach nie będą miały ani za mokro, ani zbyt sucho.

hydrobox

Źródło: hydrobox.pl

Jak działa hydrobox?

Hydrobox umieszczamy na dnie donicy, w której następnie sadzimy roślinę. Hydrobox magazynuje wodę, która jest przetrzymywana w pobliżu korzeni. Dzięki temu możliwe jest pobieranie wody do korzeni w optymalnej dawce. Hydrobox najlepiej wymieniać co trzy lata. Po tym czasie traci swoje pożyteczne właściwości.

Co zyskujemy?

Jak informuje nas producent na swojej stronie hydrobox.pl, dzięki temu poprawia się cały system korzeniowy. Przez to, a raczej dzięki temu roślina ma idealne warunki dla wzrostu. To wpływa pozytywnie na przyspieszenie wzrostu roślin, a także na ilość ich kwiatów.

Hydrobox opinie

Specjalnie dla was, przeglądaliśmy ogrodnicze fora, aby dowiedzieć się jakie macie zdanie na temat tej nowości. Ogólnie rzecz ujmując hydrobox spisuje się bardzo dobrze. Szczególnie sprawdza się latem, kiedy trudniej jest utrzymać odpowiednią wilgotność gleby w donicy. Bardzo dobrze sprawdza się podczas naszego urlopu. Dzięki zastosowaniu hydrobox nie musimy się martwić o to, czy ktoś może podlać nasze kwiatki.

Źródło: http://hydrobox.pl/

Jeśli już wypróbowaliście hydrobox, to zapraszamy do podzielenia się swoimi wnioskami i obserwacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *